| Maksimum yer değiştirme | 2,5 mm |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220 VAC, 50/60Hz |
| Ağırlık | 200 kilo |
| Maksimum hızlanma | 50 gram |
| Maksimum Hız | 2,5 M/s |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 65mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 500kg |
| Güç | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Başvuru | Ambalajlama |
| sinüs kuvveti | 60000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 65mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 600KG |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| hızlanma | 100 g |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
|---|---|
| Standart | UL 1642 |
| Güç | AC380V,3 faz 5 hat |
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Uygulama | pil, otomobil parçaları |
| titreşim kuvveti | 30000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey + yatay titreşim |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Uygulama | pil paketi |
| standardı karşıla | IEC 62133 |
| Kayma Tablosu | 600*600 mm |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| titreşim kuvveti | 6KN |
| test standardı | IEC62133 |
| titreşim modu | Rastgele Sinüs Süpürme |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |
| test standardı | IEC62133 |
| titreşim yönü | yatay ve dikey titreşim |
| maks. yer değiştirme | 51 mm |
| titreşim kuvveti | özel |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |