| sinüs kuvveti | 40000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 65mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 500kg |
| Maks. | 1,8 m / s |
|---|---|
| Hareketli bobin | 3,5 ~ 90 kg |
| Titreşim Yönü | X, Y, Z ekseni |
| Uygulama | LED, Pil, otomobil parçaları |
| güç | AC380V, 3 FAZ 5 HATLAR (veya özelleştirilmiş) |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| yükleme | 270 kilo |