| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8 m/s |
| displacement | 65mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 600kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| test standardı | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| titreşim kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| Standart | UN38.3 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| titreşim yönü | X,Y,Z üç eksenli |
| Maksimum Kuvvet | 2.000 N |
|---|---|
| Gürültü seviyesi | 70 dB'den az |
| Yük kapasitesi | 50 kilo |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyutlar | 1000 Mm X 1000 Mm X 1000 Mm |
| Yük kapasitesi | 50 kilo |
|---|---|
| Frekans aralığı | 20 Hz - 2.000 Hz |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 200 kilo |
| Modeli | yüksek frekanslı titreşim çalkalayıcı |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Başvuru | Elektrikli parçalar |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. hız | 1,8 m/s |
| Maksimum Hız | 2,5 M/s |
|---|---|
| Maksimum Kuvvet | 2.000 N |
| Masa boyutu | 300 mm x 300 mm |
| Gürültü seviyesi | 70 dB'den az |
| Garanti | 1 yıl |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hızlanma | 100g |