| sinüs kuvveti | 40000N |
|---|---|
| Hız | 2,0 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 60000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 800kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 40000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 65mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleniyor | 500kg |
| sinüs kuvveti | 40000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Sinüs Gücü | 40000N |
|---|---|
| hız | 1,8 m / s |
| Yer değiştirme | 65mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleniyor | 500KG |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Hız | 2,0 m/s |
| Yer değiştirme | 75mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | 3 Eksen |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | Dikey+Yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Test standardı | ISTA ASTM Standardı |
| Hız | 1.6m/s |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |