| Kayma Tablosu | 600*600 mm |
|---|---|
| titreşim yönü | Z ekseni |
| titreşim kuvveti | 6KN |
| test standardı | IEC62133 |
| şok testi | yarım sinüs, yamuk, testere dişi dalgası |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 180kg |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| titreşim yönü | XYZ Üç Eksen |
| Sıklık | 5~3500Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| test standardı | IEC 60068-2-64 |
| hızlanma | 100 g |
| test | Şok |