| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Başvuru | Elektrikli parçalar |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| yükleme | 270 kilo |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Frekans aralığı | 3hz - 2500hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Doğrudan | x,y,z |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey yatay |
| Başvuru | Akü paketi |
| Sıklık | 3 ~ 2500Hz |
| sinüs kuvveti | 60000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 2700Hz |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| yükleme | 270 kilo |