| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 60000N |
|---|---|
| hız | 1.8m/s |
| yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Başvuru | Elektrikli parçalar |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |