| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| Sıklık | 5~3000hz |
| Uygulama | LED, paket, pil |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Kullanımı | Titreşim testi |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Aslı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| güç | Elektronik |
| sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Hız | 2,0 m/s |
| Yer değiştirme | 75mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
|---|---|
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Soğutma Fanı Gücü | 3kw |
| Nominal Sinüs Kuvveti | 3000 N |
| Anma rastgele kuvvet | 3000 N |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| test standardı | IEC 60068-2-64 |
| hızlanma | 100 g |
| test | Şok |
| Titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | Aslı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| güç | Elektronik |
| sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Güç | 6KN |
|---|---|
| Standart | JIS D1601 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Uygulama | Yönlendirilmiş |