| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Sinüs Gücü | 6000N |
|---|---|
| hız | 1.6 m / sn |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Titreşim Yönü | dikey veya x, y, z |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Güç | Elektronik |
| titreşim yönü | yatay titreşim |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Hızlanma sensörü | 1 bilgisayar |
| sinüs kuvveti | 2000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380V 3 faz |
| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -70~+150 derece |
| Nem aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| Maks. Hızlanma | 100g |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Kontrol Yöntemi | bilgisayar+kontrol sistemi |
| Titreşim modu | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
| Başvuru | Otomobil parçaları |
| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40~+150 derece |
| Nem aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| hızlanma | 100 g |
| titreşim yönü | X,Y,Z Ekseni |
| Uygulama | Cep Telefonu ve Li-ion Pil |
| Hız | 1,6 m/s |