| rastgele kuvvet | 30000N |
|---|---|
| Maks. hız | 1,8 m/s |
| Maks. yer değiştirme | 75mm |
| titreşim yönü | Üç Eksen |
| uygulama | test laboratuvarı, pil, otomobil parçaları |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanım | simülasyon titreşim testi |
| Titreşim yönü | xyz |
| Maks. Hız | 1.6m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
|---|---|
| Sıklık | 5~3000hz |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Kontrolör | venzo-820 |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |
| Maksimum Armatür İvmesi | 100 gram |
|---|---|
| Model | ES serisi |
| Frekans aralığı | 3 Hz - 2.000 Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| azami yük | 300kg |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| Maksimum Armatür Boyutu | 450mm |
| hızlanma | 100 gram |
| azami yük | 300kg |
| Uygulama | LED, OTO PARÇALARI, AKÜ |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 2000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |