| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | 3 Eksen |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| Uygulama | LED, OTO PARÇALARI, AKÜ |
|---|---|
| test standardı | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| Kuvvet Çıkışı | 3000~100000N |
| Maksimum Armatür İvmesi | 100 gram |
|---|---|
| Model | ES serisi |
| Frekans aralığı | 3 Hz - 2.000 Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| azami yük | 300kg |
| hareketli bobin ağırlığı | 14kg |
|---|---|
| Sallama Kuvveti | 1000kgf(10000N) |
| maksimum yük | 270kg |
| mod | Sinüs, Rastgele, Şok, Rezonans Arama ve Kalma |
| Maksimum hızlanma | 100 gram |
| Maksimum yük | 270kg |
|---|---|
| Maksimum hızlanma | 100 gram |
| Ürün Adı | Elektrodinamik Çalkalayıcı |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Uygulama | Savunma, Havacılık, Otomobil Parçaları, PCB Kartı, Elektronik |
| Sallama Kuvveti | 1000kgf(10000N) |
|---|---|
| maksimum yük | 270kg |
| Hız | 1,8 m/s |
| Frekans aralığı | 3 Hz ila 2.000 Hz |
| Uygulama | Savunma, Havacılık, Otomobil Parçaları, PCB Kartı, Elektronik |
| Ürün Adı | Elektrodinamik Çalkalayıcı |
|---|---|
| Uygulama | Savunma, Havacılık, Otomobil Parçaları, PCB Kartı, Elektronik |
| yer değiştirme | 51mm |
| Frekans aralığı | 3 Hz ila 2.000 Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 g |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hızlanma | 100g |