| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| standardı karşıla | ISTA |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | Dikey+Yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Kontrol Sistemi | Manuel, otomatik |
|---|---|
| Veri toplama | Gerçek zamanlı, Son test |
| Ağırlık | Özelleştirilmiş |
| Maksimum Hız | 100 Mm/s |
| Maksimum yer değiştirme | 50 mm |
| Kontrol Sistemi | Manuel, otomatik |
|---|---|
| Ürün Adı | Rastgele Titreşim Test Cihazları |
| Ağırlık | Özelleştirilmiş |
| Maksimum Hızlanma | 100 g |
| Test Frekans Aralığı | 0,1-3000Hz |
| Kontrol Sistemi | Manuel, otomatik |
|---|---|
| Maksimum yer değiştirme | 50 mm |
| Maksimum Kuvvet | 1000 N |
| Test türü | sinüs, rastgele, şok |
| Veri toplama | Gerçek zamanlı, Son test |
| Ağırlık | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün adı | Rastgele Titreşim Test Cihazları |
| Maksimum yer değiştirme | 50 mm |
| Test Frekans Aralığı | 0,1-3000Hz |
| Veri analizi | Zaman, Frekans, Modal |
| Ağırlık | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Test Frekans Aralığı | 0,1-3000Hz |
| Veri analizi | Zaman, Frekans, Modal |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Emniyet sistemi | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| yükleme | 270 kilo |