| Sıcaklık Aralığı | -70°C~150°C |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | % 20 ~% 98 RH |
| İç Boyut | G1000*Y1000*D800mm |
| Hacim | 800L |
| soğutma yöntemi | SMEMA |
| İç Boyut | G400xY500xD400mm |
|---|---|
| Hacim | 80 Litre |
| Sıcaklık Aralığı | -40~150°C |
| Nem aralığı | %20~%98 B.N. |
| Sıcaklık Artış Hızı | 3.0°C/dk |
| Test deliği | 50mm veya 100mm |
|---|---|
| Su deposu | 25 litre |
| Görüntüleme Penceresi | 250*300mm |
| Kontrol Paneli | LCD dokunmatik ekran |
| Kompresör markası | Bitzer |
| Güç | 20kW |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Soğutucu akışkanlar | R404A veya eşdeğeri |
| Test deliği | Dia. çap. 50mm 50mm |
| İletişim arayüzü | RS232,R485 |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |