| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| hız | 1,6 m/s |
| Titreşim Yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 250kg |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | ISTA Standardı |
| Uygulama | Paketleme |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| titreşim kuvveti | 30kn |
|---|---|
| Sıklık | 5 ~ 2800 Hz |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Hız | 1.8 m/s |
| Maksimum yük | 500 kg |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 1.8 m/s |
| Yer değiştirme | 65 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | UN 38.3 IEC 62133 |
| Uygulama | Akü |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Denetleyici | VENZO |
| Sıklık | 5-3000hz |
| Hızlanma | 1000m/s2 |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 10kn |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey + yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Hareketli bobin boyutu | çap. 240mm |
| Yerinden etme | 51mm |