| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| Sıklık | Beyaz toz |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey+Yatay |
| titreşim kuvveti | 10KN |
| yer değiştirme | 100 mm |
| yazılım dalgası | Sinüs, Rastgele, şok, RSTD |