| Sıcaklık Aralığı | RT+10°C~80°C(80°C ~150°C isteğe bağlı) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu | ±0,5°C |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0,1°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ±2,5°C |
| Sıcaklık Yükselme Hızı | 0,1~3,0 (°C/dak) |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |