| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Aslı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| güç | Elektronik |
| sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 65mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 1.8 m/s |
| Yerinden etme | 65mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 500kg |
| titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| standardı karşıla | ASTM D999-01 |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |