| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanım | simülasyon titreşim testi |
| Titreşim yönü | xyz |
| Maks. Hız | 1.6m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| sinüs kuvveti | 60000n |
|---|---|
| Hız | 1.8 m/s |
| Yer değiştirme | 65 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 600kg |
| Sıklık | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Kullanım | simülasyon titreşim testi |
| Titreşim yönü | xyz |
| Maks. Hız | 1.6m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| Titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Uygulama | elektrikli parçalar |
| Sinüs Gücü | 20000N |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. | 2.0 m / sn |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 80mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| titreşim kuvveti | 30kn |
|---|---|
| Sıklık | 5 ~ 2800 Hz |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Hız | 1.8 m/s |
| Maksimum yük | 500 kg |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim yönü | X, y, z üç eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Test standardı | MIL STD 810G |
| Yer değiştirme | 100 mm |